PC Virtuálna realita

Recenzia Car Mechanic Simulator VR

Máte radi autá? Zahrajte si „Car Mechanic Simulator VR“ od poľských vývojárov hry Gameformatic a zažite skutočné životné výzvy automechanika.

V hre sú hráčom pridelené rôzne úlohy pri oprave áut, a to ako novších tak aj historických, z ktorých každé má svoj vlastný a jedinečný súbor problémov. Hráči musia diagnostikovať a opraviť problémy s motorom auta, odpružením, elektrickým systémom a ďalšími.

Jednou z najlepších vecí na „Car Mechanic Simulator VR“ je práve rozmanitosť úloh. Môžete opravovať, lakovať, objednávať súčiastky na počítačoch a tabletoch, jazdiť s autom na zdvihák a dokonca opravené autá aj testovať na trati. Hra je veľmi realistická a presne zobrazuje výzvy a úlohy, ktorým mechanici v reálnom živote dennodenne čelia. 

Ovládanie hry je intuitívne a grafika vynikajúca, vďaka čomu sa jednoducho ponoríte do hry. Celkovo je Car Mechanic Simulator VR skvelý pre každého, kto sa zaujíma o autá alebo mechaniku. Je to zábavný a pútavý spôsob, ako sa dozvedieť viac o opravách a údržbe automobilov a určite vám poskytne hodiny zábavy.

Hra je k dispozícii na Steam a Oculus Quest 2 a je to skvelý spôsob, ako získať základné skúsenosti s opravami a údržbou automobilov.