X-Plane 12 Trailer

Zobraziť viac

The Crew Motorfest: Trailer

Zobraziť viac

The Last Of Us Part I na PC sa odkladá.

Spustenie PC hry The Last of Us Part I sa oneskorilo o niekoľko týždňov. Namiesto vydania 3. marca hra teraz príde 28. marca. Naughty Dog chce viac času na vylepšenie PC.

Zobraziť viac

Najväčšie lietadlo na svete bude žiť v Microsoft Flight Simulator.

Jednou z prvých obetí ruskej vojny na Ukrajine bolo najväčšie lietadlo na svete Antonov 225 Mriya. Softvérová spoločnosť iniBuilds so sídlom v Londýne teraz dúfa, že ho oživí v rámci Microsoft Flight.

Zobraziť viac

Online akcia CrossfireX končí

K rastúcemu zoznamu free-to-play hier, ktoré sa tento rok vypínajú, sa pridáva aj strieľačka CrossfireX , Smilegate a Remedy Entertainment pre Xbox. CrossfireX bude ukončený 18. mája a predaj hry na Xboxe bol okamžite zastavený,.

Zobraziť viac

Hogwarts Legacy trailer

Zobraziť viac

Microsoft vo februári odstráni z trhu Xbox 360 desiatky hier.

Od utorka 7. februára nebude možné na Xbox 360 Marketplace kúpiť desiatky hier. Zoznam sa líši podľa krajiny a obsahuje populárne tituly ako Assassin’s Creed Brotherhood, Left 4 Dead a Limbo. V.

Zobraziť viac

Ubisoft ohlásil novinku The Crew Motorfest.

Firma Ubisoft práve oznámila nové pokračovanie závodnej série The Crew s názvom The Crew Motorfest. Hra bude dostupná na PC, Xbox One, Xbos Series X/S, PS4 a PS5. Hra vás.

Zobraziť viac

Rok 2023 bude skvelým rokom pre nové hry

Vroku 2023 sa očakáva viac ako 100 vydaní videohier, od veľmi očakávaných RPG ako Starfield, Final Fantasy 16 a The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom až po pokračovania herných sérií ako Marvel’s.

Zobraziť viac

Ako sa umenie stalo súčasťou herného priemyslu

V dnešnej dobe sa herný priemysel stáva stále viac súčasťou kultúry a umenia. Hry ako médium prenášajúce umelecké prvky sa stávajú stále populárnejšími a sú uznané ako formu umenia. Prečo.

Zobraziť viac